1.
Op weg naar het bos een voorbij "stuivende " trein. Dan het spoor over en het bos in. Pakweg 300 meter van mijn huis vandaan.

2.
In de ochtend tijdens dat rondje kwam ik zowaar 4 Goudhaantjes tegen. Helaas had ik alleen mijn 24-70 op de camera, dus het is een mega crop geworden. Die beestje zijn niet alleen mooi, maar ook het kleinste vogeltje van Europa.

3.
Enkele uren later nog even terug met mijn 400 mm op de camera geschroefd om de Goudhaantjes nog eens te fotograferen na weer een sneeuwbui. Helaas lieten ze zich niet meer zien. Wel zie je door het ontbreken van wind de sneeuw "los" hangen van de takken.

4.
De roodborsten laten zich eigenlijk altijd gewillig op de foto zetten.

5. Wandelen( ploeteren) is als door een sprookje.

6.
En als je denkt dat je de eerste bent in de sneeuw, dan kom je bedrogen uit. Maar je het kiezen van een onderwerp maakt het wel iets gemakkelijker.

Bedankt voor het kijken!
Groet.....Willem