Project Campers

Auto's, vliegtuigen, mororen, boten, noem maar op....'..
Gebruikersavatar
remoss
Berichten: 9345
Lid geworden op: zo 28 dec 2008, 13:55
Favoriete camera merk: Mavica
Bewerk mijn foto's: Ja
Contacteer:

Re: Project Campers

Bericht door remoss »

Dit is de laatste posting van de vorige pagina:

Leuk project Luc! Op de 1e na zijn het gelukkig nog niet de grootste, als je er daarvan een paar in de wijk hebt schiet het lekker op met de ruimte. Hier in ons dorp mogen ze overigens maar 3 dagen voor de deur staan.

Toen ik Amerika was voor mijn werk hebben we onze ogen uitgekeken naar die mega-campers waar Gert ook al aan refereert. Die schoven idd aan alle kanten uit. Ook caravans overigens, vaak voortgetrokken door RAM's met dubbellucht achter :D
Hoe ouder ik word, des te beter ik was

r e m o s s :: i m a g e s | LightCatch | Fuji X
Gebruikersavatar
gvdnberg
Berichten: 707
Lid geworden op: di 25 dec 2012, 11:06
Favoriete camera merk: Nikon
Bewerk mijn foto's: Ja
Locatie: Tilburg
Contacteer:

Re: Project Campers

Bericht door gvdnberg »

Jazeker René, onbehoorlijk groot zou ik haast zeggen. Achterin ruimte voor de personen wagen, Aan alle kanten uitschuifbare delen zodat het vloeroppervlak binnen drastisch vergroot wordt, Voorin op koplamphoogte een speciale ruit met daarachter foto en video apparatuur om de reis thuis nog eens mee te kunnen maken. Forse schotel op dak voor satelliet ontvangst noem maar op. En dan zijn die dingen in een aantal gevallen nog geheel self-supporting ook.
Met vriendelijke groet,
Gert van den Berg

Al mijn foto's staan op Flickr
Plaats reactie

Terug naar “Vervoer”